MASZYNY ROLNICZE

DODAJ DARMOWE OGŁOSZENIE »

Racing Driver Program

Zdjęcie 1: Racing Driver Program

Dziecko, które lubi gokarty powinno zapoznać się z naszą fundacją. Wspieramy młodych sportowców w sportowej karierze. Między innymi wyścigi gokartów dla dzieci, półkolonie, PGE narodowy bądź same szkolenia. Podejście indywidualne! Mamy doświadczoną kadrą specjalistów. Licencja kartingowa, pokazy i wiele więcej! Zapewniamy, że nasza kadra fachowców doskonale podchodzi do młodych talentów.
Gwarantujemy, że dzięki naszemu podejściu każda kobieta, którą interesują wyścigi gokartów powinna zapoznać się z pomocami jakie sprzedajemy i które posiadamy dla ludziach miłośników wyścigów i gokartów. Zapewniamy także możliwość współpracy dla sponsorów dając im ogromną ofertę reklamy. Umieszczamy loga także na produktach promocyjnych, informację w pozostałych kanałach komunikacji, publiczne podziękowania dla partnera i znacznie więcej. Zapewniamy bardzo dużą możliwość oraz największą wartość współpracy. Więcej na https://driverprogram.pl/

Miejscowość:
Warszawa
Ogłoszenie dodał Tadek 2019-06-11 19:00:39

 

© Copyright Serwis dobre-maszyny-rolnicze.pl - dobre-maszyny-rolnicze.pl. | All Rights Reserved.
Serwis dobre-maszyny-rolnicze.pl nie odpowiada za informacje zamieszczone w serwisie.
Zamieszczone na stronach serwisu informacje o towarach i usługach nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 w związku z art. 61 § 2 Kodeksu cywilnego.