MASZYNY ROLNICZE

Nowy asortyment DeLaval – pompa do gnojowicy EP300


Szybkie przepompowywanie gnojowicy na większe odległości

 

 

 

 

 

 


Firma DeLaval wprowadza do swojej oferty nowe rozwiązania do usuwania gnojowicy dla małych i dużych gospodarstw mlecznych.

Wysokowydajne krowy mleczne potrzebują na wyprodukowanie 1kg mleka około 4 litrów wody. Ma to bezpośredni wpływ na ilość odchodów jakie należy zebrać i przepompować do zbiornika głównego. Przykładowo dla gospodarstwa ze 150 sztukami krów dojnych dzienna produkcja gnojowicy to około 9 000 litrów. Odpowiednie planowanie systemów usuwania gnojowicy z obory jest bardzo ważnym aspektem poprawnego funkcjonowania gospodarstwa. Firma DeLaval posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów do usuwania gnojowicy w tym elektryczne pompy EP300. Pompę można dobrać do różnej głębokości studzienki (od 1,6m do 4m) oraz dobrać odpowiedniej mocy silnik (od 5,5kW do 18,5kW), który zapewni szybkie przepompowanie gnojowicy na dalsze odległości, jak i szybkie napełnianie beczkowozu. Pompa posiada również funkcję mieszania gnojowicy w studzience poprzez dyszę oraz może być doposażona w dodatkowy rozdrabniacz montowany pod wirnikiem. Obsługa pompy jest bardzo prosta i łatwa, poprzez szereg dźwigni otwierających i zamykających poszczególne zawory. Skrzynka sterownicza może być wyposażona w timer sprzęgnięty z pływakiem pozwalający na automatyczne włączanie i wyłączanie pompy w nastawionym czasie. Więcej na www.delaval.pl

Opracowane: mgr inż. Piotr Mańkowski
Solution Manager DeLaval
 

Więcej informacji u Autoryzowanych Dealerów DeLaval oraz na www.delaval.pl

 

© Copyright Serwis dobre-maszyny-rolnicze.pl - dobre-maszyny-rolnicze.pl. | All Rights Reserved.
Serwis dobre-maszyny-rolnicze.pl nie odpowiada za informacje zamieszczone w serwisie.
Zamieszczone na stronach serwisu informacje o towarach i usługach nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 w związku z art. 61 § 2 Kodeksu cywilnego.