MASZYNY ROLNICZE

Likwidacja plantacji wierzby energetycznej innowacyjną technologią

Konsorcjum naukowe i Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu zaprasza na konferencję naukową  pt. „Likwidacja plantacji wierzby energetycznej innowacyjną technologią”. Konferencja odbędzie się w dniu 28 kwietnia br. (piątek) w Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział Radom. Celem konferencji jest zaprezentowanie nowo skonstruowanej maszyny do rekultywacji plantacji wierzby energetycznej, będącej wynikiem realizacji projektu pt. Opracowanie nowej technologii i modelu funkcjonalnego maszyny do rekultywacji pól po uprawie wierzby energetycznej, dofinansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu PBS. Udział w konferencji jest bezpłatny.


Potwierdzenie uczestnictwa w konferencji proszę przesłać pocztą elektroniczną na adres: z.ginalski@cdr.gov.pl do 25 kwietnia br. Opiekunem konferencji z ramienia CDR jest Zdzisław Ginalski tel. (48) 365 69 37

Konsorcjum w składzie:
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych w Poznaniu
oraz firma „PROMAR” z Poznania

Program Konferencji

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

 

© Copyright Serwis dobre-maszyny-rolnicze.pl - dobre-maszyny-rolnicze.pl. | All Rights Reserved.
Serwis dobre-maszyny-rolnicze.pl nie odpowiada za informacje zamieszczone w serwisie.
Zamieszczone na stronach serwisu informacje o towarach i usługach nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 w związku z art. 61 § 2 Kodeksu cywilnego.