MASZYNY ROLNICZE

O maszynach rolniczych - w Ursusie

Minister Ardanowski podczas narady w zakładach Ursus w Lublinie

O maszynach rolniczych - w Ursusie

 
 

O tym, jak pomóc polskim producentom maszyn i urządzeń rolniczych rozmawiał dziś minister Jan Krzysztof Ardanowski podczas narady w zakładach Ursus w Lublinie.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele producentów oraz organizacji rolniczych.

Rozmawiano o wykorzystaniu środków PROW 2014 – 2020 oraz o możliwościach zwiększenia eksportu maszyn rolniczych m.in. do Afryki.

- Musimy zastanowić się nad tym, jak zmienić zasady wydatkowania środków dostępnych w ramach PROW 2014 – 2020, tak aby wspierały one polskich producentów maszyn i urządzeń rolniczych – podkreślił na spotkaniu minister Ardanowski.

Ursus SA to innowacyjna i nowatorska firma z sektora motoryzacyjnego. Jest największym polskim producentem ciągników i maszyn rolniczych, a także liderem segmentu elektromobilności. Marka Ursus ze swoją 125-letnią tradycją stała się synonimem mechanizacji polskiego rolnictwa. Spółka oferuje szeroką gamę pojazdów, maszyn i urządzeń wytwarzanych dla potrzeb rolnictwa, zarówno w kraju, jak i na świecie.

Produkty Ursusa odpowiadają na oczekiwania i potrzeby wszystkich pokoleń rolników - łączą w sobie tradycję polskiej motoryzacji z nowoczesnością i światową jakością.

Uczestnicy spotkania
Traktor
Produkty Ursusa
Produkty Ursusa łączą w sobie tradycję z nowoczesnością

 Źródło
 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
https://www.gov.pl/rolnictwo/

 

© Copyright Serwis dobre-maszyny-rolnicze.pl - dobre-maszyny-rolnicze.pl. | All Rights Reserved.
Serwis dobre-maszyny-rolnicze.pl nie odpowiada za informacje zamieszczone w serwisie.
Zamieszczone na stronach serwisu informacje o towarach i usługach nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 w związku z art. 61 § 2 Kodeksu cywilnego.