MASZYNY ROLNICZE

Maszyny rolnicze Petkus na rynku Polskim

Maszyny rolnicze ZuptorIntensyfikacja rolnictwa wiąże się z wprowadzaniem coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań agrotechnicznych. Wydajna produkcja płodów rolnych wiąże się również z ciągłym udoskonalaniem środków przemysłowych, w tym mechanicznych. Współczesne gospodarstwa uprawne muszą więc szukać takich urządzeń, których użytkowanie zapewni im dodatni bilans ekonomiczny, niskie koszty eksploatacji i oszczędność czasu oraz energii.

 

Dlaczego Petkus?

Branża maszyn i urządzeń rolniczych jest jednym z najprężniej rozwijających się segmentów przemysłu, gdzie konkurencja systematycznie rośnie od akcesu Polski do UE. Ogromne znaczenie mają tutaj również szanse jakie otwierają się przed rolnikami w związku z programem modernizacji rolnictwa, w ramach którego można otrzymać nawet do 200 tys. złotych. Taką kwotę rozsądnie więc zainwestować choćby w unowocześnienie gospodarstwa pod kątem mechanizacji. Renomowanym producentem urządzeń rolniczych o światowej klasie jest niemiecka firma Petkus Technologie GmbH, której tradycje sięgają połowy XIX w. Była ona wówczas pionierem w dziedzinie mechanicznego czyszczenia nasion i ziarna zbożowego. Do dnia dzisiejszego utrzymuje ona ugruntowaną pozycję na rynku urządzeń rolniczych. Jej produkty charakteryzują się innowacyjnością, solidną i bezawaryjną konstrukcją oraz bardzo wysokimi parametrami wydajności.

Jak nabyć?

Wśród dystrybutorów i producentów maszyn rolniczych, jednym z liderów na polskim rynku jest firma Zuptor, funkcjonująca od 1989 roku. Zakresem jej działalności jest produkcja, montaż oraz projektowanie nowoczesnych urządzeń i maszyn rolniczych oraz linii produkcji rolnej. Szczególnie specjalizuje się ona w montażu ciągów technologicznej obróbki ziarna. Mając duże doświadczenie i specjalizację, pomaga ona zaadoptować istniejące już rozwiązania do specyficznych wymagań klienta. W ramach kompleksowych usług oferuje także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, remonty oraz części zamienne. Sprzedaż prowadzona jest w trybie stacjonarnym lub wysyłkowym. To właśnie firma Zuptor wykorzystuje wysokiej klasy urządzenia i maszyny firmy Petkus, które odpowiadają za kolejne fazy obróbki ziarna na liniach nasiennych. W ramach świadczonych usług możliwe jest również dokonywanie przeglądów i modernizacji już istniejących linii procesowych.

Niemiecka jakość, polska pomysłowość

Projektowane przez firmę Zuptor linie nasienne uwzględniają indywidualne potrzeby określonych gospodarstw i ich specyfikę produkcyjną. Dzięki temu urządzenia firmy Petkus Technologie GmbH w sposób optymalny spełniają swoje zadanie. Jej produkty obejmują maszyny służące do czyszczenia wstępnego i dokładnego, stoły sortujące, tryjery, kolor sortery, kłosowniki, wialnie uniwersalne oraz zaprawiarki porcjowe i przepływowe. Maszyny firmy Petkus wyposażone są ponadto elektronicznie sterowaną automatyką procesów, dzięki czemu do minimum minimalizuje się straty i przestoje na linii. Urządzenia firmy Petkus świetnie nadają się do czyszczenia materiału siennego takich roślin jak mak, ryż, kminek, nasiona leśne i trawy. Ponadto firma Zuptor zapewnia fachowe doradztwo i wsparcie techniczne.

 

 

© Copyright Serwis dobre-maszyny-rolnicze.pl - dobre-maszyny-rolnicze.pl. | All Rights Reserved.
Serwis dobre-maszyny-rolnicze.pl nie odpowiada za informacje zamieszczone w serwisie.
Zamieszczone na stronach serwisu informacje o towarach i usługach nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 w związku z art. 61 § 2 Kodeksu cywilnego.