MASZYNY ROLNICZE

Zbigniew Witamborski nowym szefem sprzedaży maszyn Great Plains na Polskę

Z początkiem lipca b.r., funkcję managera produktu maszyn Great Plains u generalnego importera na Polskę maszyn tej firmy - WANICKI Agro, przejął Zbigniew Witamborski.

Nowy Product Manager Great Plains związany jest od lat z branżą techniki rolniczej i mediami. W latach 1995-97 odpowiedzialny był za doradztwo i sprzedaż maszyn Horsch na rynku polskim, potem związany z branżowymi mediami jako jeden z pierwszych współpracowników ATR express i Rolniczego Przeglądu Technicznego.
Od ponad 15 lat związany z wydawnictwem MOTO MEDIA, wydawcą m.in. tytułów TRUCK auto.pl oraz MOTO farmer.pl

„Związanie się zawodowo z jednym ze światowych liderów w nowoczesnej technice uprawy i siewu jest dla mnie osobiście wielkim wyróżnieniem” – stwierdza nowo powołany szef sprzedaży maszyn Great Plains. „Połączenie doświadczeń koncernu Great Plains na rynku amerykańskim z europejską tradycją uznanych maszyn SIMBA, stanowi bardzo ciekawą alternatywę, także dla rynku polskiego”
.
49 letni Zbigniew Witamborski swoje wykształcenie rolnicze zdobywał w początkach lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku na kierunku rolnictwo, Akademii Rolniczej w Lublinie a w latach 1994-95 był stypendystą na Eidgenössische Technische Hochschule w Zurychu (Federalna Politechnika w Zurychu).

Prywatnie żonaty, posiadający czworo dzieci. W wolnych chwilach chętnie uprawia sport – jazdę rowerem, pływanie, snowboard. Jego pasją jest historia i lotnictwo.
 

 

© Copyright Serwis dobre-maszyny-rolnicze.pl - dobre-maszyny-rolnicze.pl. | All Rights Reserved.
Serwis dobre-maszyny-rolnicze.pl nie odpowiada za informacje zamieszczone w serwisie.
Zamieszczone na stronach serwisu informacje o towarach i usługach nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 w związku z art. 61 § 2 Kodeksu cywilnego.