MASZYNY ROLNICZE

Wywrotnica skrzyniopalet WS/M

Wywrotnica skrzyniopalet WS/M

Wywrotnica skrzyniopalet jest urządzeniem stacjonarnym zasilanym z instalacji elektrycznej o napięciu 400 V i prądzie minimum 2,5 kW mocy. Znajduje zastosowanie w linii technologicznej do opróżniania skrzyniopalet z owocami lub warzywami. Jest wyposażona w silnik elektryczny i układ styczników oraz wyłączników krańcowych, co pozwala na pracę bez użycia siły fizycznej osób obsługujących. Maszyna przeznaczona jest do pracy w temperaturach od +5° do +40° C przy wilgotności powietrza 50% w temp. 40° C lub 90% w temp. 20° C.

Wywrotnica nie może pracować w warunkach dużego zanieczyszczenia np. kurze, kwasy, gazy korozyjne, sól itp. Sterowanie odbywa się za pomocą przycisków podnoszenia, opuszczania oraz przycisku STOP zamontowanych w kasecie, która jest przenośna w promieniu 3 m od pracującej wywrotnicy. Skrzyniopalety do urządzenia możemy wstawiać wózkiem widłowym lub ręcznym ładowaczem palet. Wywrotnica wyposażona jest w zsyp i boczne zastawki wyłożone miękkim tworzywem, co zapobiega gnieceniu i obijaniu się owoców lub warzyw.

 

W ofercie znajdują się również wywrotnice skrzyniopalet z wysypem górnym oraz hydrauliczne wywrotnice do warzyw.

 

41ml milk

Ocena: 4,5 (41)gł.
Więcej informacji i sprzedaż w portalu NowoczesnaFarma.pl »

 

© Copyright Serwis dobre-maszyny-rolnicze.pl - dobre-maszyny-rolnicze.pl. | All Rights Reserved.
Serwis dobre-maszyny-rolnicze.pl nie odpowiada za informacje zamieszczone w serwisie.
Zamieszczone na stronach serwisu informacje o towarach i usługach nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 w związku z art. 61 § 2 Kodeksu cywilnego.