MASZYNY ROLNICZE

DODAJ DARMOWE OGŁOSZENIE »

Maszyny Rolnicze - Ogłoszenia - Strona 161

kopaczka do ziemniaków AGROMETSprzedam kopaczkę elewatorową do ziemniaków firmy AGROMET, dwurzędowa, rok produkcji 1980. Stan dobry, sprawna w 100%, pierwszy właściciel. Cena 1700 zł.

siewnik zbożowy poznaniakSprzedam siewnik zbożowy poznaniak firmy AGROMET-Kraj z Kutna typ S043. Rok produkcji 1978, pierwszy właściciel. Stan dobry, garażowany, sprawny w 100%, gotowy do pracy. Szerokość robocza 2,7 m.

SZYBY HARTOWANE DO MASZYN ROLNICZYCH, BUDOWLANYCH I BUSÓWFirma P.H.U Euro-car s.c. oferuje szyby hartowane do busów, autobusów, maszyn budowlanych oraz rolniczych. Posiadamy w ofercie szyby płaskie i gięte, pojedyncze jak i zespolone, nietypowe

Młyn strumieniowy sprzedamMłyn strumieniowy sprzedam. Średnica komory 1 m. Wydajność w zależności od towaru i wielkości rozdrobnienia - od 200 kg do 2 t na godzinę.

Rozdrabniacz walcowy WakelySzanowni Państwo , mamy przyjemność zaprezentować Irlandzkie młyny walcowe o wydajności od 1,2 do nawet 60 t /h. Urządzenia charakteryzują się : -solidną, prostą budową -pełnymi , hartowanymi

 

© Copyright Serwis dobre-maszyny-rolnicze.pl - dobre-maszyny-rolnicze.pl. | All Rights Reserved.
Serwis dobre-maszyny-rolnicze.pl nie odpowiada za informacje zamieszczone w serwisie.
Zamieszczone na stronach serwisu informacje o towarach i usługach nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 w związku z art. 61 § 2 Kodeksu cywilnego.