Witaj w serwisie poświęconym nowoczesnej technice rolniczej. Znajdziesz tu wiedzę i ogłoszenia dotyczące maszyn uprawowych, ale także najnowszych technologii: dronów rolniczych, rolnictwa precyzyjnego (GPS, telematyka), zdalnego sterowania maszynami oraz wykorzystania Sztucznej Inteligencji (AI) w rolnictwie. Bądź na bieżąco z innowacjami i zoptymalizuj swoje gospodarstwo w duchu rolnictwa 4.0!
Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom na temat szkoleń z zakresu zasad racjonalnego nawożenia w tym aplikacji INTER-NAW oraz programu azotanowego, zapraszamy do udziału w szkoleniach organizowanych przez IUNG – PIB w Puławach.
Harmonogram szkoleń oraz informacje o zapisach dostępne na stronie: Szkolenia z racjonalnego nawożenia – DC 2023 – 16 województw – IUNG
Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/